Joris picu Žinovas

Sveiki mielieji maisto ir pigių šaldytų produktų mėgėjai, šiandien laidoje aptarsime keleta labai pigių šaldytų picų iš skirtingų prekybos tinklų pasirinkimą. Nagrinėsime jų kokybę, skonį ir galiausiai laidos gale pasieksime verdiktą.

Pradėsiu nuo pirmosios atrastos pigios picos – Pica maximoje už 1,99 Lt. Atrasta visai netikėtai užėjus į maksimą su mažiau negu tikėtasi pinigų. Taigi norint išsisukt iš situacijos ir pavalgyt kaip reikiant nusipirkau štai šią (rodo į picą) keturkampią šaldytą picą. Grįžęs namo pasikepiau ją orkaitėje ir suvalgiau ir ką aš galiu pasakyti – puiku. Gera pica, mėsos gabaliukai neatrodo kaip padirbti, sūris turi skonį, o šaldytos daržovės ( kurių ten gal ir mažoka ) kepant suvilgo visą picos paviršių.

 

Antroji pica – Norfa pigioji pica. Kaina – Anksciau buvo 2,10 dabar 1,99. Apvali, daili pica, dviejų rūšiū – vegetariška su nemažai grybų ir tikrai daug sūrio ir mėsinė su mėsa ir šiek tiek mažiau sūrio negu vegetariška. Picos geros, patogios valgyt. Padas ne per storas o visas gėris ant viršaus nepradeda kristi bekepant ( kaip kartais nutinka su maximos pica). Kartais pasitaiko tokių picų ant kurių uždėta per daug sūrio – tos pačios geriausios. Taigi pica puiku, kaip norfai tai gal ir nuostabi. Galėtū pakuotė būt lengviau išnarpliojama šiaip.

 

Trečioji – Pica cento (iki). Kaina – 1,99 Lt. Iš išorės pica atrodo bespalvė ir beskonė. Pakepus panašiai tik pasidaro kiek drėgnesnė nei anksčiau. Pakuotė vidutiniška, nors daug sunkiau išpakuoti nei maximinę. Nors apskritai tai šūdas.

 

Ketvirtoji pica – Rimi pigioji pica. Kaina 1,99 Lt. Pica nebloga, atrodo kaip identiška maximos picos kopija. Įpakavimas toks pat, ingridientai beveik identiški, mėsa šiek tiek skirias spalvom. Skonis irgi panašus. Taigi labai gera pica tik kad pagardo arandžuotės ant picos yra kiek nedailios ir viskas.

 

Verdiktas: geriausia pica – NORFOS pigioji.

Antroje vietoje, labai nedaug atsilieka Maximos pica

Trečioje vietoje beveik identiška maximos picai – RIMI pica

Ketvirtoje apgailėtinoje šūdais pasruvusioje vietoje – cento ( iki ) žlėgtainis.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: