Kurmanijana

Niekas taip nepradžiugina kaip naujos stovėjimo aikštelės. 1992-siais, kai lietuvoje dar puse viso piniginio kapitalo mokėjo loti ar staugti, buvo pats tas darbymetis vagišiams. Ir ne bet kuris Lietuvaitis įsikišdavo į kišenę daiktų pakeliui namo iš randevų be jokios graužaties ar širdgėlos. Pradėjus keistis situacijai, kuomet naujai įkurtas televizijos kanalas BTV pradėjo advokatuoti sveiką gyvenseną ir sveiko proto bei sveikų įgudžių platinimą, visas paprotys nuolat vogti pradėjo silpti ir greitai apleido lietuvio samonę ir sekcijas. Pirmasis lietuvoje .gif’as rodė gedimino pilį nukrentant į vilnelę ir ją patvenkiant. To pasekoje pro visų barų įsikūrusių pylimo gatvėje čiaupus pradėjo lysti baidaristai ir skundėsi jie nekukliai. Daugiau apie gyvunėlius; baigę pozuoti pinigams vilkelis, meškutė ir visagąlis stumbras buvo visi nuvesti banketu skanaut. Apsėdę erdvų stalą nukrautą vaišėmis, suklusę ir pasimeldę kas sau kas kitiems pradėjo kukliai, o kartu nerangiai į kanopų aiženas kištis šakutes ir jomis srėblenti sriubą. Antras tuo metu laukė už durų. Širdgėlos sienos, krumąvedžio draugija, Šliogerio tėvas – tai tik keletas iš gamtos atsitiktinumų nusileidusių tų metų “šiuolaikinės netikrovės tinklai“ konkurso nugalėtojui – Imanueliui Bantui, kuris nepabijojęs savo ryžų plaukų supainioti rožiniu aksesuaru, tiesiog nusilenkė ir pasiemė tai kas per amžius jam priklausė – angelės kelius, apatinius ir bučinį.

(Aut. Past. – Samonės srautas per daug glorifikuojama forma. Voverės blėsmas, kosulio aritmeninis susiskaidymas ir  žiovulių du atrodo daug vertingesnį rašymo pobūdžiai negu pirmasis )

Pabaigai – poema:

Sliuogena sraitės po striukės sagas

ir Nešina iš vakar skaudančio žando

Kando sau į kelio nugaras,bet

Nespėjus mirktelt ėmė ir tuojau apako.

Ačiū

https://i2.wp.com/upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b6/Lithuanian_10-talonas_bill_%281991%2C_provisional%2C_back%29.jpg

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: